گوشت شترمرغ شیراز بهترین راه برای به تله انداختن موش ها

تفاوت زیادی بین پختن گوشت شترمرغ شیراز و سایر استیک های بدون چربی وجود ندارد. با این حال، اگر برای چروک شدن از هر شترمرغی که می‌پزید، آماده باشید.

این گوشت به قدری بدون چربی است که در حین پختن به طور طبیعی کوچکتر می شود. بنابراین سعی کنید قبل از آشپزی کمی بزرگتر از آنچه می خواهید بخورید، برش بزنید.

و این لاغری باعث می شود شترمرغ ها طعم های مارینادهای مختلف را راحت تر جذب کنند.

در نتیجه، لازم نیست هنگام آشپزی تقریباً به همان اندازه یا به همان اندازه ماریناد کنید. احتمالاً می‌توانید ادویه‌ها و سس‌های ماریناد خود را از آنچه که برای گوشت گاو و مرغ استفاده می‌کنید نصف کنید.

حتماً در دمای حداقل 150 درجه فارنهایت بپزید تا رگه شترمرغ متوسطی به دست آید. و اگر به کمیاب علاقه دارید، حدود 125 درجه فارنهایت عکاسی کنید.

استیک شما حتی وقتی خوب پخته شود به دلیل داشتن آهن بالا بسیار قرمز می شود. هنگام پختن تابه، دو و نیم دقیقه در هر طرف شلیک کنید. دستور پخت ما برای پخت فیله شترمرغ را در اینجا بررسی کنید.

نحوه نگهداری گوشت شترمرغ گوشت گاو تازه به خوبی حدود چهار روز در یخچال نگهداری می شود قبل از اینکه شروع به خراب شدن کند طعم و مواد مغذی خود را از دست بدهد.

گوشت شترمرغ این مشکل را ندارد. می توانید آن را برای چند هفته یا بیشتر در یخچال نگهداری کنید و می توانید آن را به مدت 90 روز یا بیشتر بدون سوختگی در فریزر در یخچال قرار دهید.

اگر قصد دارید مقدار زیادی شترمرغ بخرید و به آرامی آن را در مدت طولانی بخورید، این یک مزیت قابل توجه است.

ممکن است لازم باشد آن را تا این مدت نیز نگه دارید، زیرا سفارشات معمولی برای این گوشت می تواند چندین پوند در یک زمان باشد. حتی بهتر از آن، تکه های کوچک و بدون چربی شترمرغ می توانند بسیار بیشتر از تکه های بزرگتر گوشت گاو دوام بیاورند.

امروز گوشت شترمرغ را امتحان کنید همانطور که می بینید، خرید و خوردن گوشت شترمرغ مزایای منحصر به فردی دارد. اگرچه ممکن است برای همه سلیقه ها و ترجیحات نباشد، می تواند جایگزین منحصر به فردی برای گوشت گاو و سایر گوشت های مشابه باشد.

اگر در مورد منابع جدید پروتئین کنجکاو هستید، می خواهید سلامت خود را بهبود ببخشید یا به وضعیت محیط اهمیت می دهید، ارزش امتحان کردن را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.