کشف قدیمی کاشی پرسلانی سفید در خانه بازیگر مشهور خبرساز شد

کاشی پرسلانی سفید کف در کنار خواص ذکر شده باید زیبایی خوبی نیز ارائه دهند. درجه سوختگی پارامتری است که کاشی های دیوار و کف را متمایز می کند. در مقایسه با کاشی های کف، کاشی های دیوار در دمای پایین تری سوختند. پس از این، لعاب می شود و دوباره در دمای پایین تر پخته می شود.

نوع کاشی بر اساس مواد و ساخت بر اساس جنس و ساخت، انواع کاشی های مورد استفاده در ساختمان سازی به شرح زیر است:

کاشی و سرامیک برای کف داخلی، استخرها، کف بیرونی، دیوارها و برای نصب ویژه در موارد داخلی و خارجی استفاده می شود.

بیشتر انواع کاشی ها در دسته کاشی و سرامیک قرار می گیرند. آنها از مخلوطی از خاک رس و مواد دیگر ساخته شده اند. در کوره آتش می زنند. در زیر انواع کاشی و سرامیک بدون لعاب و لعاب آورده شده است:

کاشی های سفالی از خاک رس ساخته شده اند در حالی که کاشی های سنگی دارای مقدار زیادی سیلیس هستند که به صورت ماسه است.

ظروف سنگی خرد شده و غیره وجود دارد. سیلیس در کاشی های سفالی به منظور جلوگیری از جمع شدگی در هنگام انجام فرآیند تثبیت اضافه می شود. کاشی های تراکوتا با استفاده از خاک رس پخته شده با عیار بالا تولید می شوند.

هنگامی که بر خلاف کاشی های سفالی دوبار پخت انجام می شود، فیانس را به دست می آوریم. فینس در ابتدا در معرض آتش سوزی قرار می گیرد که در ابتدا سفالی است.

پس از لعاب دادن به کاشی های سفالی، دوباره پخته می شود. این در نهایت به Faience می دهد. Faience در انواع مختلف تغییر رنگ موجود است. این به بهبود آثار سفالی کمک می کند.

کاشی های لعابدار و شیشه ای سرامیک در حال حاضر توسعه یافته اند. کاشی های لعابدار در مراحل اولیه فقط برای دیوارها استفاده می شد. کاشی‌های سرامیکی لعابدار عمدتاً با دو فرآیند تولید می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.