کاربرد فوتبال دستی بام لند در تولید گرانترین بازی ها در جهان

خوشحالم که به این مقاله آمدید زیرا به من می گوید که علاقه دارید کمی بیشتر در مورد فوتبال دستی بام لند بیاموزید.

من می خواهم نکات و ترفندها، واقعیت های سرگرم کننده و توصیه های مفید را با شما به اشتراک بگذارم زیرا این بهترین راه برای فهمیدن اینکه فوتبال واقعا چیست است.

من موضوع فوتبال را از ابتدای آن پوشش داده ام، زمانی که بیش از یک جعبه مسابقه تا جالب ترین مسابقات قهرمانی فوتبال امروز نبود.

در واقع، هیچ کس نمی تواند با اطمینان 100٪ بگوید که فوتبال در این یا آن کشور اختراع شده است یا چه کسی فوتبال را اختراع کرده است.

چیزی که من کاملاً در مورد فوتبال دوست دارم این واقعیت است که صادقانه می توان گفت که در 3 کشور مختلف به طور همزمان اختراع شده است.

این کشورها بریتانیا، فرانسه و اسپانیا هستند و همه اینها در حدود 1923-1937 اتفاق افتاد که دوره بسیار کوتاهی است. مردانی که پشت آن اختراعات بزرگ بودند، درخشان بودند و این کار را برای کمک به کودکان نیازمند یا خانواده‌شان انجام دادند.

تعیین “پدر فوتبال” واقعی دشوار است زیرا ما حقایق زیادی در مورد این موضوع نداریم. اما، یک مرد وجود دارد که یک پتنت برای بازی ایجاد کرده است و شما می توانید با نقشه هایی که در تصویر بالا می بینید، پتنت را بررسی کنید.

اگر بیشتر به خود پتنت علاقه دارید، آن را در سایت اداره ثبت اختراع اروپا بررسی کنید. اگر به کل جدول زمانی تاریخ فوتبال علاقه بیشتری دارید، پست من را در مورد اینکه چه کسی فوتبال را اختراع کرد بخوانید.

اولین ایده یک بازی فوتبال روی میز در واقع از یک جعبه کبریت ساخته شد. میز اول یک میز چوبی ساده با میله های فولادی و بازیکنان در زمین بود. هیچ افزودنی خاصی وجود نداشت که بازی شما را بهبود بخشد طراحی کلی ثابت ماند، اما عملکرد از ابتدا تا حد زیادی بهبود یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.