لباس ژیمناستیک دخترانه دامن دار برای تولید دستکش های لوکس استفاده می شود

اگرچه لزوماً نپوشیدن شلوار بد نیست، اما می تواند کارایی کمتری داشته باشد. اگر شما یا فرزندتان با لباس های گشاد در تمرین شرکت می کنید، ممکن است مربی شما نتواند قضاوت کند که آیا حرکات را به درستی انجام می دهید یا خیر.

لباس ژیمناستیک دخترانه دامن دار سنگین‌تر یا روان‌تر ممکن است انجام حرکاتی را که انجام می‌دهید دشوارتر کند.

شما همچنین در خطر آسیب هستید، زیرا پوشیدن لباس های گشاد در واقع می تواند در مورد ژیمناستیک خطرناک باشد، به خصوص در مورد تجهیزات ژیمناستیک مانند میله ها و تیرها که در آن راحت تر گیر می افتند.

در رقابت، ایده بدی است که از لباس کتانی استفاده نکنید، زیرا اگر از کد لباس USAG پیروی نکنید، در خطر کسر امتیاز یا محرومیت هستید. قبل از مسابقه از مربی خود بخواهید که مطمئن شوید لباس مناسب برای آن جلسه می پوشید.

اگر سعی می کنید در حالی که لباس های گشاد پوشیده اید، ژیمناستیک انجام دهید، در خطر آسیب جدی هستید.

لباس شما می تواند به راحتی به وسایل مختلف یا حتی اعضای بدن شما گیر کند و باعث سقوط و صدمات فاجعه بار شود. به عنوان مثال، اگر یک شلوار گشاد می پوشید، ممکن است پای شما به پای گشاد شلوار گیر کند و باعث زمین خوردن شما شود.

بعلاوه، اگر در حال انجام بال زدن، ایستادن روی دست، فنرهای پشت و جلو، مهارت های ضربه زدن به میله یا سایر حرکات وارونه هستید، یک پیراهن گشاد می تواند روی صورت به جلو بیفتد، دید را مختل کرده و منجر به آسیب بیشتر شود.

از مهم ترین ویژگی های یک لئوتار می توان به تناسب و جنس آن اشاره کرد. شما می خواهید مطمئن شوید که پلک خیلی گشاد یا خیلی تنگ نیست.

بلکه روی بدن شما احساس راحتی می کند. اگر خیلی سفت باشد، در واقع می تواند حرکت شما را محدود کند یا خطر قطع گردش خون را به همراه داشته باشد، که دقیقا برعکس عملکرد مناسب یک لئوتارد است.

اگر خیلی گشاد باشد، با همان خطرات پوشیدن لباس های گشاد مواجه می شوید که ممکن است به تجهیزات یا بدن شما گیر کند.

همچنین باید مطمئن شوید که لئوتارد خریداری شده از مواد با کیفیت و قابل تنفس ساخته شده است. این تضمین می کند که شما راحت هستید و می توانید بهترین عملکرد خود را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.