قیمت روز شانه تخم مرغ پلاستیکی

شانه تخم مرغ پلاستیکی نوعی متفاوت از شانه ها می باشد که با کیفیتی بیشتر از شانه های کاغذی تولید می شوند و قابلیت چند بار استفاده را هم دارند؛ بنابراین بسیاری از خریداران آنها را بر سایر شانه ها ترجیح می دهند. قیمت روز شانه تخم مرغ پلاستیکی بسیار مناسب و ارقامی مقرون به صرفه دارد که ارزان ترین نرخ های آنها را در این مجموعه می توانید شاهد باشید.

قیمت روز شانه تخم مرغ پلاستیکی

با انواع شانه تخم مرغ پلاستیکی آشنا شوید

با انواع شانه تخم مرغ پلاستیکی آشنا شوید شانه های تخم مرغ دسته ای از برترین و جدید ترین شانه ها می باشند که با بهترین کیفیت ممکن تولید می شوند و برای تولید آنها از مواد پلاستیکی درجه یک استفاده می گردد؛ بنابراین مقاومت خوبی دارند و به خوبی تخم مرغ ها را در خود نگه می دارند.

شانه های پلاستیکی بر اساس نیاز تولیدی های تخم مرغ و به منظور بسته بندی کردن آنها کارایی دارند و مدل های متفاوتی را در بر می گیرند که مدل های زیر از جمله آنها می باشند:

  • شانه های معمولی پلاستیکی بدون درب که مشابه با شانه های کارتنی تولید می شوند و هر کدام از آنها 30 عدد تخم مرغ را جای می دهند؛ این شانه ها در رنگ های مختلفی تولید می شوند و ماندگاری بسیار خوبی نیز دارند و قابلیت استفاده های مکرر را دارند و مناسب برای فروشگاه های مواد غذایی می باشند.
  • شانه های کوچک شش تایی که ظرف مانند می باشد و درب دار نیز هستند که درب آنها بسته می شود و قابلیت حمل خوبی دارند و معمولا از نوع شانه های یک بار مصرف می باشند.

همانطور که گفته شد هر کدام از شانه های فوق ویژگی های خاص خود را دارند که از مواد قابل بازیافت ساخته می شوند و با کمک آنها حمل و نگهداری تخم مرغ راحت تر می شود که نوع اول گزینه هایی مناسب برای فروشگاه ها می باشند و نوع دوم همراه با تخم مرغ به فروش می رسند.

آشنایی با تولیدکنندگان شانه تخم مرغ پلاستیکی

آشنایی با تولیدکنندگان شانه تخم مرغ پلاستیکی شانه تخم مرغ مرغوب پلاستیکی به عنوان دسته ای از انواع شانه تخم مرغ درجه یک شناخته می شوند و نوعی برتر از آنها می باشند که به سبب داشتن مزایای بسیار، همواره مورد استقبال قرار می گیرند و فروش آنها رونق خوبی به خود گرفته است.

تولیدکنندگان شانه تخم مرغ پلاستیکی در کارخانجات مربوطه با رعایت نکات و استاندارد های لازم و با کمک مواد اولیه مرغوب، بهترین نوع این محصولات را تولید کرده اند که تولیدات آنها جزو برند های معتبر به شمار می آید و از این رو خرید آنها همیشه با استقبال خوب خریداران و رضایت آنها همراه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.