فروش شانه تخم مرغ پلاستیکی 30 عددی

یکی از لوازم کاربردی و پر اهمیت که از آن برای جابجایی تخم مرغ بهره برده و امکان حمل راحت آنها را میسر می سازد، شانه تخم مرغ بوده که یکی از جدیدترین و البته باکیفیت ترین نوع آن که واقعاً برازنده انتخاب خواهد بود، شانه تخم مرغ پلاستیکی بوده که در تعداد خانه های مختلف موجود می باشد. اکنون فروش شانه تخم مرغ پلاستیکی 30 عددی با شرایط ویژه آغاز شده و به موجب آن می توانید از انواع شانه تخم مرغ سالم و قیمت مناسب بهره مند شوید.

فروش شانه تخم مرغ پلاستیکی 30 عددی

نکاتی که باید درباره شانه تخم مرغ پلاستیکی بدانید

نکاتی که باید درباره شانه تخم مرغ پلاستیکی بدانید یکی از جدیدترین انواع شانه تخم مرغ که روز به روز با کاربرد بیشتری از آن روبرو می باشیم و جزو محصولات جدید و کاملاً مورد تایید به شمار می آید، شانه تخم مرغ پلاستیکی بوده که مدل های متنوعی را به خود اختصاص داده و منافع زیادی را برای صنایع طیور به دنبال داشته، چرا که منجر به حمل ایمن تخم مرغ ها شده و احتمال آسیب به آنها را به صفر رسانده، به همین دلیل هم جایگزین شانه های مقوایی قدیمی شده و تا این حد مورد توجه قرار گرفته است.

اکنون لازم است تا از نکاتی مهم که باید درباره شانه تخم مرغ پلاستیکی بدانید، مطلع شوید و به این نکات در قسمت زیر اشاره شده است:

  1. هر شانه پلاستیکی ای را انتخاب نکنید، مگر شانه تخم مرغ بهداشتی که از تاییدیه و نشان استاندارد و یا پروانه بهداشتی برخوردار باشد.
  2. یکی از مشخصاتی که به شانه تخم مرغ خوب اختصاص داشته و بیانگر کیفیت آن خواهد بود، بدنه پلاستیکی مستحکم این محصول بوده و بنابراین اصلاً شل نیست.
  3. شانه های تخم مرغ بزرگ نسبت به شانه های کوچک، گنجایش بیشتری داشته و شاید تفاوت قیمت این دو محصول خیلی جزئی باشد، پس بخاطر قیمت، قید شانه های بزرگتر را نزنید که انتخاب بهتری خواهند بود.
  4. از قرار گرفتن کامل تخم مرغ داخل شانه مطمئن شوید و سپس اقدام به خریداری آن کنید، شاید به دلیل طراحی غیر استاندارد این محصول، تخم مرغ ها به درستی در آن جای نگیرند.

صادرات شانه تخم مرغ پلاستیکی 30 عددی

صادرات شانه تخم مرغ پلاستیکی 30 عددی با توجه به ضرورت غیر قابل انکار شانه پلاستیکی در حوزه کاربرد و جهانی شدن مصرف این محصول، نه تنها با درخشش این محصول در بازار داخلی مواجه هستیم، بلکه اکنون صادرات شانه تخم مرغ پلاستیکی هم به وفور صورت گرفته و یکی از انواع این محصول که بیشترین آمار صادرات را از آن خود کرده، شانه تخم مرغ پلاستیکی 30 عددی است که به دلیل برخورداری از این ویژگی های کلی، همچنان با افزایش تقاضا از سوی مشتریان خارجی و در نتیجه صادرات گسترده روبرو می باشد:

  • دارای کیفیت و دوام مناسب
  • مقاوم به ضربه و شکستن
  • دارای قیمت مقرون به صرفه و کمتر از شانه های دیگر

بیشتر بخوانید:شانه تخم مرغ طلقی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.