عرضه عمده شانه تخم مرغ طلقی

بسته بندی و حمل تخم مرغ با شانه های طلقی بسیار آسان تر و ایمن تر نسبت به انواع شانه های مقوایی و کاغذی است. بنابراین عرضه عمده شانه تخم مرغ طلقی برای حمل و نگهداری انواع تخم مرغ های ریز و درشت، به فروشگاه ها و مرغ داری ها در حجم های گسترده انجام می شود. شانه ای طلقی دارای درب محافط نیز هستند و از این رو از آسیب به تخم مرغ تا حد زیادی جلوگیری می کنند.عرضه عمده شانه تخم مرغ طلقی

نکاتی مهم برای خرید شانه تخم مرغ

نکاتی مهم برای خرید شانه تخم مرغ برای خرید شانه تخم مرغ نیز همچون خرید بسیاری از محصولات دیگر می بایست نکات مهمی را قبل از خرید در نظر گرفت. نکات مهم و کاربردی که برای خرید این محصول می بایست مد نظر داشته باشید شامل نکاتی از قبیل موارد زیر می شوند؛

  • شانه خریداری شده توسط شما می بایست اندازه ای متناسب با اندازه تخم مرغ هایی که قرار است در آن چیده شوند داشته باشند. به عنوان مثال شانه تخم مرغ ریز اندازه ای کاملا متفاوت با شانه تخم مرغ محلی که جزو تخم مرغ های درشت طبقه بندی می شود، دارا می باشد.
  • نکته قابل ذکر دیگر این است که اگر قصد خرید شانه درب دار را دارید مواظب باشید که درب شانه های خریداری شده شما کامل به یکدیگر چفت می شوند. چفت نشدن درب شانه تخم مرغ و یا به عبارتی سست بودن آن موجب می شود تا اگر شانه های تخم مرغ حین حمل کج شوند همه تخم مرغ ها ریخته و شکسته شوند.
  • از طرفی اگر تخم مرغ ها درون شانه کامل جای نگرفته باشند و یه اصطلاح لق بزنند، حین حمل و نقل امکان دارد به یکدیگر برخورد کرده و ترک بردارند یا بشکنند.
  • قبل از خرید این محصول از صحت و سلامت آن نیز مطمئن شوید. زیرا طلق معیوب و یا ترک برداشته به زودی می شکند و امکان دارد بشکند و به شما خساراتی را وارد نماید.

بررسی بازار شانه تخم مرغ طلقی

بررسی بازار  شانه تخم مرغ طلقی در اصل شانه های تخم مرغ طلقی به دلیل ظاهر بسته بندی زیبا و همچنین به دلیل ایجاد ایمنی بیشتر برای تخم مرغ ها، نسبت به شانه های دیگر همچون شانه های کارتونی طرفداران بیشتری داشته و از بازار پر رونق تری برخوردار هستند. به دلیل استقبال زیاد مرغ داران و پخش کننده های تخم مرغ از این مدل شانه ها، دامنه فعالیت سازندگان و پخش کنندگان آن ها نیز در حد چشم گیری افزایش پیدا کرده است.

اگر شما هم مایل به خرید این محصول هستید، می توانید از طریق وب سایت فروشگاهی ما خرید خود را انجام دهید. ما این محصول را به صورت مستقیم با قیمتی عالی و کیفیتی کاملا استاندارد و بالا برای شما در معرض فروش قرار داده ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.